O nas

Kim jesteśmy?

WEB Spectrum to grupa młodych ludzi zarażonych pasją tworzenia czegoś wyjątkowego. Nigdy nie traktujemy zlecenia szablonowo. Każdy projekt to nowe wyzwanie i nowa droga do jego wykonania. Tylko takie podejście gwarantuje indywidualny design oraz rozpoznawalny wizerunek firmy. Nie tworzymy i nigdy nie tworzyliśmy stron w oparciu o gotowe szablony.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedyną taką firmą na lokalnym rynku. Spectrum w nazwie nie wzięło się z nikąd. Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron ale także szeroko rozumiany marketing internetowy oraz pozycjonowanie. Prowadzimy kampanie AdWords, kampanie mailingowe, konta social media, marketing szeptany, pomagamy zgłosić bazy danych do Giodo a także optymalizować koszty prowadzenia sklepu czy witryny ecommerce.

Na etapie projektu pomagamy dopracować i zoptymalizować pomysł klienta. Na swoim koncie mamy kilkanaście wdrożeń sklepów internetowych a także kilkadziesiąt stron w różnych branżach. Po wykonaniu prac związanych ze stworzeniem sklepu czy witryny e-commerce zapewniamy bezpłatną obsługę programistyczną a także obsługę marketingową i PR.

Spójność wizualna to podstawa!

Współpracujemy z agencjami reklamowymi aby zapewnić spójny wizerunek reklamy outdoor z wyglądem strony internetowej. Identyfikacja wizualna to coś co jest konieczne w dzisiejszych czasach aby firma była rozpoznawalna wśród konkurencji. Jeśli marka nie ma swojej identyfikacji, przy współpracy z agencją Ad Multimedia tworzymy kompletny wizerunek dla naszego klienta. Dzięki takim działaniom masz pewność, że Twoja firma podbije nie tylko rynek internetowy ale także rynek lokalny.